Kraków 2016 sym

Zgłoszenie zaangażowania grupy

Strona Główna  >>  Święto SYM  >>  Zgłoszenie zaangażowania grupy

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W PROGRAMIE

Święto SRM ma na celu doświadczenie charyzmatu Rodziny Salezjańskiej w różnych kontekstach geograficznych, narodowych i społecznych. Aby mogło ono zrealizować te cele potrzeba zaangażowania wszystkich grup SRM przybywających do Krakowa. Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o zaangażowanie w przeprowadzenie różnego rodzaju animacji, zabaw, koncertów, pokazów, konkursów itp., które wniosą jakiś element z Waszej kultury i specyfiki charyzmatu salezjańskiego przeżywanego w Waszych krajach do naszego święta. Podobnie jak w Turynie, z okazji święta 200-lecia urodzin ks. Bosko, proponujemy dwie formy zaangażowania:

  1. koncerty, występy, śpiew, taniec, muzyka na przygotowanej scenie wyposażonej w nagłośnienie. Czas prezentacji max.10 min
  2. animacje, konkursy, wystawy, zabawy, degustacje prowadzone przez cały czas festynu od godz. 15.00 – 17.00 w przygotowanych uprzednio miejscach

W celu zgłoszenia zaangażowania w festynie, a liczymy, na to, że nie będzie takich grup, które się nie zaangażują w przeprowadzenie festynu, trzeba wypełnić formularz, który znajdziecie pod tym adresem http://krakow2016sym.pl/zakwaterowanie/ Każda grupa narodowa jest proszona o przygotowanie zaangażowania zarówno na scenie jak i na podwórku (obie aktywności zarówno z pkt 1 i pkt 2).

W programie święta przewidziana jest kolacja, która będzie wydawana na podstawie talonów żywieniowych, które uczestnicy otrzymają w ramach pakietów żywieniowych (A1). Prosimy więc o zabranie na święto talonu żywieniowego na pełny posiłek (3 dania).

Uczestnicy Święta SRM otrzymają opaski na rękę, które będą pełniły rolę karty wstępu na teren Targów – posiadanie takiej opaski będzie bezwzględnym warunkiem wstępu na teren Targów.  Bardzo serdecznie prosimy, aby do dnia 21 maja br. zaktualizować liczbę uczestników Święta SRM i przesłać Formularz Uczestnictwa w  Święcie SYM.